1985 Ağrı doğumluyum. Çocukluğum Eğridir gölü kıyısında geçti. Türkiye’nin her yerinden denizin görüldüğünü düşündüğüm bir yaşta Ankara’ya geldik. Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü bitirdim. Aynı bölümde yüksek lisansımı tamamladım. İnsan kendini hep sıfatlarla tanımlıyor birinin kızı, birinin kardeşi, birinin eşi, birilerinin arkadışıyım ama benim en sevdiğim sıfat Nar’ın annesi olmak sanırım.

Peyzaj mimarıyım. Mesleğimi seviyorum çünkü Anadoluyu seviyorum. Mesleğimin Türkiye koşullarında hak ettiği yeri bulmadığını düşünüyorum ve bu anlayışı değiştirmek için  de yazıyorum bu blogu. Coğrafi bilgi sistemleriyle uğraşıyorum. Peyzaj planlama ve peyzaj ekolojisi üzerine çalışmalarıma devam ediyorum.

Reklamlar

One response »

  1. Merhaba ben Deniz,
    Orman mühendisiyim ve yurt dışında yüksek lisans yapıyorum. Forest Landscape management isimli dersim için ‘Peyzaj ekolojisi’ hakkında araştırma yapıyordum. Blogunda bulduğum bilgiler gerçekten çok işime yaradı. Teşekkür ediyorum. Kolaylıklar dilerim..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s